o Firmie

Władze spółki

Zarząd

Nazwisko i imię Funkcja
Marek Dabrowski Członek Zarządu
Maciej Tygielski Członek Zarządu
Wojciech Klecha Członek Zarządu

Rada Nadzorcza

Nazwisko i imię Funkcja
Ewa Gułajska Przewodniczący RN
Christophe Delachaux zastępca Przewodniczącego RN
Michał Buk Członek RN
Stephane Heusdens Członek RN
Agnieszka Gułajska Członek RN

Modern Commerce S. A.

Profil działalności

Moliera2.com

Moliera2.com to jedna z najbardziej doświadczonych sieci sprzedaży dóbr luksusowych w Polsce, przyciągająca klientów zróżnicowaną ofertą produktów i marek oraz wyjątkową obecnością omnichannel

Złote wyprzedaże

Złote Wyprzedaże to jeden z największych w Polsce wyprzedażowych sklepów online. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku, do tej pory zaufało nam ponad 4 miliony użytkowników. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych okazji wyprzedażowych z cenami obniżonymi nawet o 80%.
Sprzedaż „flash sale” odbywa się w ramach kilkudniowych kampanii sprzedażowych (wyprzedaży), obejmujących produkty danej marki lub kategorii. Codziennie publikowanych jest 8-10 nowych kampanii o których zarejestrowani użytkownicy informowani są poprzez newsletter. Wśród oferowanych przez nas marek znajdują się Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas, Michael Kors i wiele więcej.
Wyprzedaże dostępne są tylko przez określony czas (5-7 dni). Po tym okresie kampania jest zamykana, co oznacza, że zamawiamy dokładnie taką ilość produktów, na jaką zgłosili zapotrzebowanie nasi klienci. Z tego względu czas oczekiwania na przesyłkę jest dłuższy niż w standardowym sklepie internetowym, jednak taki model biznesowy pozwala nam na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen.

Mamissima

Mamissima.pl to wiodący sklep internetowy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci na rynku e-commerce w Polsce. Firma istnieje od 2011 roku. Nasz asortyment to zabawki, tekstylia i akcesoria z grupy premium, przeznaczone dla dzieci oraz rodziców.

Rebel Tang

Rebel Tang tworzy unikalną sieć wirtualnych restauracji w formie franczyzy łącząc technologię, logistykę i doświadczenie klienta (Virtual Restaurant As A Service). Firma umożliwia swoim partnerom szybkie i łatwe otwarcie wirtualnej restauracji jako źródła nowego, rentownego przychodu, przy maksymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów ludzkich i infrastruktury gastronomicznej.

Nasi specjaliści

Maciej Tygielski

Maciej Tygielski

Absolwent Uczelni Łazarskiego i aktualnie uczestnik programu MBA-SGH. Od ponad 20 lat zaangażowany w różnorodne projekty artystyczne i biznesowe. Jest doświadczonym liderem, który wciąż z pasją podejmuje się trudnych i nowych wyzwań. Posiada umiejętności w zakresie przywództwa, przedsiębiorczości, data science, zarządzania sprzedażą, rozwoju biznesu, strategii i marketingu. Odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych do łączenia świata offlline z online oraz nowego pojęcie CPROPO w ocenie efektywności cyfrowych działań marketingowych na wizyty w sklepach stacjonarnych. W 2019 roku został laureatem nagród MIXX Awards w kategorii Commerce oraz Innovation & Smart Solution. Wcześniej związany m.in. z Grupą Interia.pl, MyShop.mobi oraz Prudentialem, aktualnie członek zarządu Modern Commerce S.A. oraz Dyrektor Zarządzający Złotych Wyprzedaży S.A.

Leszek Kobyliński

Związany z branżą mediów od ponad 15 lat. Ostatnio odpowiedzialny za tworzenie strategii danowej, prowadzenie audytów Data & MarTech oraz za koordynację projektów opartych o aktywację dedykowanych segmentów zebranych w DMP z ramienia Grupy Publicis. Poprzednio odpowiedzialny za wdrażanie projektów i rozwiązań z zakresu Data Strategy dla klientów w ramach Grupy Netsprint. Wcześniej związany z branżą prasy współpracując z Wydawnictwami Axel Springer Polska, Motor-Presse oraz Vogel Burda Media.

Dawid Kolanus

Dawid Kolanus

Ze światem technologii związany przez większość życia. Pierwsze strony internetowe tworzył w liceum, gdy Internet dopiero stawał się popularny. To naturalnie pchnęło go w kierunku informatyki na Politechnice Łódzkiej. W poszukiwaniu swojego miejsca w zawodzie, w takcie studiów zdobywał certyfikaty 3ds max, Cisco CCNA, Autocad, project managment CCPM. Doświadczenie zawodowe w sektorze IT zaczął zdobywać 13 lat temu. Od samego początku kariery naprzemiennie pojawiały się wszystkie elementy e-commerce i web development: rekrutacje i zarządzanie zespołem, budowanie infrastruktury, projektowanie wizualne, architektura aplikacji, programowanie w technologiach backendowych i frontendowych czy realizacje prywatnych zleceń. W pewnym momencie programowanie stało się całym jego światem. Z czasem jednak w kodzie był już tylko jedną nogą, obecnie zarządza elementami technologicznymi wokół konkretnych aplikacji. Zmienia, rozwija i łączy elementy technologii oraz biznesu, aby maksymalnie wykorzystać produkt świata IT, który ma wspierać firmę, automatyzować procesy i je optymalizować.


© 2021 MODERN COMMERCE S.A. All rights reserved.