o Firmie

Władze spółki

Zarząd

Nazwisko i imię Funkcja
Marek Dabrowski Członek Zarządu
Maciej Tygielski Członek Zarządu
Wojciech Klecha Członek Zarządu

Rada Nadzorcza

Nazwisko i imię Funkcja
Ewa Gułajska Przewodniczący RN
Christophe Delachaux zastępca Przewodniczącego RN
Michał Buk Członek RN
Stephane Heusdens Członek RN
Agnieszka Gułajska Członek RN

Modern Commerce S. A.

Profil działalności

Moliera2.com

Moliera2.com to jedna z najbardziej doświadczonych sieci sprzedaży dóbr luksusowych w Polsce, przyciągająca klientów zróżnicowaną ofertą produktów i marek oraz wyjątkową obecnością omnichannel

Złote wyprzedaże

Złote Wyprzedaże to jeden z największych w Polsce wyprzedażowych sklepów online. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku, do tej pory zaufało nam ponad 4 miliony użytkowników. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych okazji wyprzedażowych z cenami obniżonymi nawet o 80%.
Sprzedaż „flash sale” odbywa się w ramach kilkudniowych kampanii sprzedażowych (wyprzedaży), obejmujących produkty danej marki lub kategorii. Codziennie publikowanych jest 8-10 nowych kampanii o których zarejestrowani użytkownicy informowani są poprzez newsletter. Wśród oferowanych przez nas marek znajdują się Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas, Michael Kors i wiele więcej.
Wyprzedaże dostępne są tylko przez określony czas (5-7 dni). Po tym okresie kampania jest zamykana, co oznacza, że zamawiamy dokładnie taką ilość produktów, na jaką zgłosili zapotrzebowanie nasi klienci. Z tego względu czas oczekiwania na przesyłkę jest dłuższy niż w standardowym sklepie internetowym, jednak taki model biznesowy pozwala nam na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen.

Mamissima

Mamissima.pl to wiodący sklep internetowy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci na rynku e-commerce w Polsce. Firma istnieje od 2011 roku. Nasz asortyment to zabawki, tekstylia i akcesoria z grupy premium, przeznaczone dla dzieci oraz rodziców.

Rebel Tang

Rebel Tang tworzy unikalną sieć wirtualnych restauracji w formie franczyzy łącząc technologię, logistykę i doświadczenie klienta (Virtual Restaurant As A Service). Firma umożliwia swoim partnerom szybkie i łatwe otwarcie wirtualnej restauracji jako źródła nowego, rentownego przychodu, przy maksymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów ludzkich i infrastruktury gastronomicznej.


© 2021 MODERN COMMERCE S.A. All rights reserved.